درباره ی ما

دواخانه گیاهی طعم طبیعت با تکیه بر منابع طب سنتی ایرانی در سال ۹۲ راه اندازی شد.
در این مدت تلاش کردیم تا از محضر اساتیدی همچون دکتر عبادیانی ، دکتر کردافشاری ، دکتر مهدی رشیدی و دکتر نعمت بهره مند شویم و دوره های تخصصی طب سنتی ایرانی را طی نماییم.
این دوره ها شامل : مبانی طب ایرانی ، مزاج شناسی ، شناخت بیماریها از طریق زبان و عنبیه ، شناخت بیماریها و علل آن ، شناخت گیاهان دارویی ، ترمینولوژی ، فیزیولوژی و آناتومی بدن و … بوده است.
شما در دواخانه گیاهی طعم طبیعت به این دسته بندی ها دسترسی دارید:
بیش از ۳۰۰ نوع گیاه دارویی ، بیش از ۵۰ نوع عرقیات خالص و ارگانیک ، بیش از یکصد نوع دمنوش ، مواد غذایی سالم و ارگانیک همچون عسل ، شربت ها ، روغن های خوراکی ، ارده و شیره ، سویق ها ، نوشیدنی های کامبوجا و … ، بیش از یکصد نوع روغن تخصصی گیاهی جهت ماساژ و دردهای نواحی مختلف بدن و اقلام آرایشی و بهداشتی گیاهی مانند صابون ها ، شامپوها ، رژ لب گیاهی ، کرم های تخصصی گیاهی و …
از جمله افتخارات این مجموعه تهیه گیاهان دارویی از منابع اولیه از مناطق ییلاقی اشکورات گیلان ، الموت قزوین و سایر نقاط کوهستانی و دشتی ایران می باشد که نشان از کیفیت و سلامت این گیاهان دارد.
تخصص در گیاهان دارویی و شناخت بیمارها و نیز تهیه محصولات از منابع اولیه موجب رضایت مندی حداکثری طی سالهای اخیر در جهت درمان بیماریها بوده که به آن مفتخریم.